البحث

التفاصيل

اتحادیه درگذشت علامه‌ی محدث شیخ سعید صوابی را تسلیت گفت

بسم الله الرحمن الرحیم
"يَا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِي إِلَى رَبِّكِ رَاضِيَةً مَرْضِيَّةً فَادْخُلِي فِي عِبَادِي وَادْخُلِي جَنَّتِي"
اتحادیه درگذشت علامه‌ی محدث شیخ سعید صوابی را تسلیت گفت
با قلبی سرشار از رضا و خشنودی به سرنوشت الهی خبر درگذشت علامه‌ی محدث شیخ سعید صوابی استاد علوم الحدیث در دانشکده‌ی اصول دین دانشگاه الازهر را دریافت کردیم. شادروان صوابی پس از عمری پر خیر و برکت و با توشه‌ای فراوان از علم و دانش و خدمات دینی به دیدار معبود شتافت. وی به مدت نیم قرن با بصیرت و آگاهی به سوی خدا دعوت کرد و در همین راستا مجمع اسلامی ابو سعید خدری در بولاق دکرور را تأسیس نمود. 
علامه شیخ سعید از علمای بزرگواری بود که در عبادت و پارسایی و فروتنی زبانزد بود و معمولا به عنوان داور در مسابقات قرآنی انتخاب می‌شد. 
با درگذشت ایشان امت اسلامی یکی از علمای مخلص و پاکباز خود را از دست داد؛ امید است پروردگار بزرگ او را ببخشاید و بیامرزد و روح بلندش را در جوار رحمتش قرار دهد. به او پاداش نیک عطا فرماید و به بهشت برین شاد کند. خدایا این عالم بزرگ را با پیامبران و صدیقان که بهترین هم‌نشینان هستند محشور فرما و به خانواده و بستگان و دوستداران و همکاران او صبر و بردباری عنایت کن ای مهربان‌ترین مهربانان. 
دکتر علی قره داغی         دکتر احمد ریسونی 
دبیرکل                 رئیس اتحادیه


: الأوسمة


التالي
الاتحاد ينعي الفقيه والعلامة الشيخ الدكتور خلف المطلق رحمه الله